درباره ما

فروشگاه اینترنتی ابزار شاد با تجربیات فراوان در بازار ابزار تهران (حسن آباد) در زمینه توزیع کلی و جزئی ابزارآلات صنعتی به تهران و کل ایران اعم از ابزار آلات برقی و شارژی، باغبانی، نجاری، تراشکاری، بادی و … فعالیت مستمر دارد..

لازم به ذکر است در این فروشگاه کلیه محصولات را با کیفیت بالا و نازلترین قیمت بدون واسطه از طریق واردات یا تولید برخی از کالا ها در داخل کشور به مشتریان عرضه می نماید و با ایجاد بستری ایمن برای مشتریان عزیز خریدی راحت و آسوده ایجاد کرده که باعث جلوگیری از اتلاف وقت می شود. همچنین شما در فروشگاه اینترنتی ابزار شاد می توانید به صورت رایگان از مشاوره های تخصصی ما در زمینه ابزار آلات صنعتی بهره مند شوید.

در کلیه معاملات فروشگاه ابزار شاد حق با مشتری می باشد؛ چرا که این مهم تنها یکی از وظایف فروشگاه نسبت به تامین درخواست های مشتریان است.

در سایه اعتماد مشتریان، امکان برگشت کالا در صورت معیوب بودن فراهم شده است تا خرید از فروشگاه ابزار شاد تسهیل و با اطمینان کامل انجام شود.

فروشگاه ابزار شاد علاوه بر کالا های نام برده شده،خود در راستای تامین درخواست ها و ملزومات ارگانها و نهاد های دولتی و خصوصی موظف میداند

ما در ابزار شاد بر آن هستیم تا تجربه خریدی ایمن و به صرفه برای مشتریان عزیز ایجاد نماییم.

طراحی سایت با افتخار توسط   ناوک آنلاین
×