سوالات متداول | FAQ

منتشر شده در تاریخ اول مهرماه 1400

اطلاعات خرید

با چه روش هایی میتوانم پرداخت خود را انجام دهم؟

شما عزیزان می توانید با مراجعه به صفحه روش های پرداخت، روش های پرداختی موجود جهت واریز مبلغ سفارش خود را مشاهده نمایید.

ارسال محصول چقدر زمان می برد؟

مدت زمان دریافت کالا به شیوه ارسال کالا که در صفحه روش های ارسال کالا توضیح داده شده است بستگی دارد اما در صورت مساعد بودن شرایط، کالا کمتر از 24 ساعت در سراسر ایران به دست شما عزیزان خواهد رسید.

چگونه می توانم سفارش خود را پیگیری کنم؟

شما عزیزان به راحتی و تنها با وارد کردن شماره سفارش (دریافت شده هنگام ثبت سفارش و یا در پیامک تایید سفارش) و ثبت ایمیل خود هنگام خرید، در صفحه پیگیری سفارشات اقدام به رهگیری سفارش خود نمایید.

برای ثبت سفارش حتما نیاز به ثبت نام است؟

خیر؛ برای ثبت سفارش نیازی به ثبت نام نیست اما با یک بار خرید از سایت ما، اطلاعات شما (شامل نام، شماره تماس و آدرس) در سایت ذخیره می شود تا در خریدهای بعدی، نیاز به وارد کردن مجدد اطلاعات نباشد.

سوالات متداول

آیا می‏‌توانم سفارشم را تلفنی و یا حضوری ثبت کنم؟

بله؛ امکان ثبت سفارش به هر طریقی که شما راحت باشید امکان پذیر است. ضمن اینکه در تماس تلفنی می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان پشتیبانی وبسایت ما بهره مند شوید. با حضور در دفتر مرکزی ما نیز می توانید سفارش خود را به صورت حضوری ثبت کنید و با کالای خود از محل خارج شوید.

در چه ساعاتی از شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد؟

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیری سفارش کالای شما اقدام می کنند و تایید سفارش را انجام می دهند.

آیا امکان لغو سفارش وجود دارد؟

بله، در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. ولی پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، می بایست با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. اگر سفارش شما بسته بندی و ارسال نشده باشد ظرف 24 ساعت کل وجه شما مسترد خواهد شد. چنانچه سفارش شما بسته بندی شده باشد اما ارسال نشده باشد هزینه بسته بندی از شما کسر و الباقی وجه طی 24 ساعت مسترد خواهد شد و اگر کالای شما ارسال شده باشد می توانید پس از تحویل کالا، روش های بازگشت کالا را در سایت مطالعه و بر اساس آن اقدام نمایید.

آیا امکان ارسال کالا برای دیگران وجود دارد؟

بله، چنانچه می خواهید سفارش مربوطه به آدرس دیگری غیر از آدرس شما ارسال شود، با ثبت آدرس مورد نظرتان در هنگام ثبت سفارش و اعلام به سایت و هماهنگی زمان تحویل، کالای مربوطه به آدرس ذکر شده تحویل داده می شود. (در هنگام ثبت سفارش به گزینه مربوط به ارسال به آدرس دیگر برخورد خواهید کرد که شما می توانید آدرس دیگری را به غیر از آدرس خودتان در آن قسمت وارد نمایید.)

آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود

طراحی سایت با افتخار توسط   ناوک آنلاین
×