روش های پرداخت

شما مشتریان ارجمند می توانید به چهار روش خرید خود را انجام دهید:

پرداخت آنلاین

مشتریان می‌توانند در طول شبانه روز سفارش خود را به وسیله کلیه کارت های عضو شبکه شتاب در سیستم ثبت کنند و يا در صورت ضرورت زمان از طريق تماس تلفني با فروشگاه سفارشات خود را ثبت نموده تا در سريع ترين فرصت بررسی شود. سفارشات معمولا همه روزه بجز ايام تعطيل بررسی و ارسال خواهند شد.

انتقال کارت به کارت

مشتریان عزیز می تواانند از طریق واتساپ یا تماس تلفنی و انتخاب گزینه کارت به کارت سفارش خود را نهایی کنند و مبلغ مورد نظر را به شماره حساب 6104337639770294 به نام بهروز عیوضخانی واریز نمایند. بعد از تکمیل فرآیند خرید با کارشناسان فروش وبسایت تماس برقرار کرده و سند واریزی خود را ثبت نمایند.

پرداخت هنگام تحویل کالا

امکان پرداخت در محل در حال حاضر تنها برای شهر تهران وجود دارد و سایر شهرها ملزم به پرداخت وجه قبل از ارسال سفارش می باشند. به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، این گزینه فعال می باشد.

سفارش هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 ثبت شوند، نهایتا تا 24 ساعت بعد تحویل داده می‌شوند. سفارش هایی که پس از ساعت‌ ذکر شده ثبت شوند در زمان 24 ساعت از اولین وقت روز کاری بعد محاسبه خواهد شد.

خرید حضوری

اگر تمایل داشته باشید ابزار را در دفتر ابزار شاد تحویل بگیرید می توانید با هماهنگی تلفنی برای اطمینان از موجود بودن آن ابزار در دفتر مرکزی و حضور در دفتر مرکزی ابزار شاد، ابزار مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

طراحی سایت با افتخار توسط   ناوک آنلاین
×