روش های ارسال کالا

ارسال کالاهای خریداری شده توسط مشتریان عزیز فروشگاه اینترنتی ابزار شاد از روش های مختلفی نظیر تاکسی های اینترنتی و پیک موتوری برای شهر تهران و پست، تیپاکس، باربری، ترمینال و … برای سایر نقاط ایران میسر می باشد.

لازم به ذکر است که در صورت ارسال با تیپاکس، باربری و ترمینال هزینه حمل بصورت پس کرایه و در صورت درخواست مشتری و ارسال با پست هزینه ارسال بنابر قوانین دو مرکز مذکور بصورت پیش کرایه پرداخت می گردد که این مبلغ باید توسط مشتری به فروشگاه اینترنتی ابزار شاد پرداخت شود.

طریقه ارسال پیشنهادی ابزار شاد تیپاکس می باشد؛ چرا که در اسرع وقت کالا بر درب محل درخواستی شما عزیزان تحویل می گردد. لکن نحوه ارسال می تواند به درخواست مشتریان محترم هر یک از طرق مذکور باشد.
بدیهی است که کالاها با بالاترین دقت و بصورت بسته بندی شده با ضربه گیر بصورت کاملا سالم تحویل مراکز ارسال می گردد تا در اسرع وقت خدمت شما مشتریان عزیز فروشگاه اینترنتی ابزار شاد برسد.

تمامی سفارشات ثبت شده هر روز تا قبل از ساعت 14 ارسال می گردد و سفارشات ثبت شده از ساعت 14 به بعد روز بعد ارسال خواهد شد.

اگر تمایل داشته باشید ابزار را در دفتر ابزار شاد تحویل بگیرید می توانید با هماهنگی تلفنی برای اطمینان از موجود بودن آن ابزار در دفتر مرکزی ابزار شاد، ابزار مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

طراحی سایت با افتخار توسط   ناوک آنلاین
×